Kategórie

Vyberte autora

Pavel Hirax Baričák	- Plynutie
Pavel Hirax Baričák - Plynutie

Pavel Hirax Baričák - Plynutie

Kód tovaru: 9788089502721
Ako je už u Hiraxa známe, nevsádza na silný príbeh, ale o to viac ide do hĺbky duší hlavných hrdinov. Dokopy sa v tejto knihe nestane vlastne nič, a pritom tak veľa vo vnútrach ľudí...
Bežná cena9,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Ako je už u Hiraxa známe, nevsádza na silný príbeh, ale o to viac ide do hĺbky duší hlavných hrdinov. Dokopy sa v tejto knihe nestane vlastne nič, a pritom tak veľa vo vnútrach ľudí.

Jeden človek zoberie dlažobnú kocku a pošle ňou iného človeka do kómy. Unesie láska dvoch mladých ľudí tento hrozný čin? Rozdelí ich to, alebo naučí životom len tak plynúť?

Plynutie je kľúč k vyrovnanému a šťastnému životu, radí priateľ Dano hlavným hrdinom. Sám totiž doma zažíva neharmonické manželstvo plné zbytočných hádok a sporov. No miesto toho, aby sa bez rozmyslu rozviedol, ako mu to vo veľkej miere radí a ukazuje okolie, začína hľadať súvislosti, problém si váži a začína ho riešiť.

Kým sa mu to podarí, zdokonaľuje sa v plynutí. Peklo vzniká vtedy, keď čakáte nebo.

Harmónia je len iný druh smrti. Nič nie je horšie ako umrieť, a predtým sa neodhlásiť z Facebooku. Dôverujte životu, nikdy nikoho nepodviedol. Akí budeme dnes, taký bude svet zajtra. Čím čistejšia duša, tým väčšia bolesť. Každá karma sa začína rozhodnutím. Úprimnosť je dar, neočakávajte ju od slabých ľudí. Každý človek na svete sa v niečom motá. Sledujte deti a znova objímete svet. Svet nechce byť klamaný. Šťastie sa rodí z nešťastia. Šťastie plodí šťastie.

Detaily o knihe:

Počet strán: 160
Rozmer: 155 x 215 x 22 mm
Hmotnosť: 325 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089502721
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: HladoHlas

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.